Arivata.

Przetestuj nowe narzędzie do optymalizacji Twoich zakupów i Twoich zapasów magazynowych.

20 lat doświadczeń ekspertów zarządzania zapasami pozwoliło stworzyć narzędzie dokładnie dopasowane do potrzeb współczesnego menedżera zakupów. Zgłoś się i bezpłatnie zacznij używać.

Dostępność towarów może być największą przewagą ale i największym problemem w branży E-Commerce. Gdy brakuje Ci towaru, klient kupi go gdzieś indziej. Jeśli dużo wcześniej wiesz, jakie, ile i na kiedy artykuły potrzebujesz, zawsze zaspokoisz swoich klientów, pozostawiając konkurencję w tyle. Arivata pozwala precyzyjnie zaplanować zakup/uzupełnienie towarów, dzięki czemu zawsze posiadasz właściwy towar w magazynie. Twój klient nigdy nie odejdzie od Ciebie zawiedziony!

Z Arivata prosto i szybko zarządzisz swoimi zapasami.

Najważniejsze funkcje:

Prognoza sprzedaży

Arivata określa prawidłowe ilości dla każdego artykułu w przyszłości i przedstawia je na zrozumiałych wykresach.

Analiza ABC

Jakie są silne strony Twojego asortymentu? Arivata automatycznie wartościuje Twoje artykuły i klasyfikuje je według klas ABC ale i klas XYZ.

Propozycje zamówień

Na podstawie prognozy sprzedaży każdego artykułu Arivata decyduje kiedy i w jakiej ilości należy je zamawiać.

Ostrzeżenia

Twój asortyment zostanie uzupełniony na czas a dzięki automatycznym ostrzeżeniom dowiesz się, który artykuł osiągnął krytyczny horyzont stanu lub zbliża się niebezpiecznie do Out-of-Stock.

Dziecinnie proste w użyciu. Nigdy więcej problemów z Twoimi towarami.

Testuj już teraz

Masz pytania? Napisz do nas:

    Przetestuj bezpłatnie Arivata!

    Ciesz się rewolucyjnym sposobem zarządzania zapasami. Zarejestruj się już dziś i zapewnij sobie bezpłatny dostęp do Arivata!

    TESTUJ ARIVATA